Registrace
Košík je prázdný

Navštivte nás na veletrhu FOR ARCH

V pořadí osmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH se uskuteční ve dnech od 19. do 23. září v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Novinkou pro vystavovatele i návštěvníky bude nová hala, která vyroste na místě současné haly č. 7 a která spolu s větší výstavní plochou nabídne i mnohem větší komfort.

Na 28. ročníku veletrhu FOR ARCH nebude chybět ani společnost HPM TEC, která se zde bude prezentovat již po sedmé. Na trhu jsme ale mnohem déle a to již 19 let. Za tuto dobu jsme prodali přes 1 miliardu vrutů a máme 1000 partnerů po celé ČR a SR. Námi dodávaný spojovací materiál prochází vstupní kontrolou kvality a můžeme tak garantovat jeho vysokou kvalitu. Nabídka spojovacího materiálu společnosti HPM TEC je zaměřena na firmy zabývající se dřevostavbami, krovy a dalšími konstrukcemi ze dřeva. Na své si u nás přijdou i výrobci a dodavatelé plastových oken a dveří. Z naší nabídky si také vyberou truhláři, stolaři a další řemesla. Na veletrhu FOR ARCH budou na našem stánku kromě jiného k vidění novinky ze sortimentu Rapi-tec® Alu, Rapi-tec® Wings, Rapi-tec® Twin-tec a fasádní klip.

Pokud se o vrutech Rapi-tec®, které představují novou generaci vrutů s lepšími užitnými vlastnostmi, budete chtít dozvědět více. Nebo pokud Vás bude zajímat jiný sortiment společnosti HPM TEC neváhejte, a navštivte nás na našem výstavním stánku v hale č. 5, kde Vám poskytneme veškeré informace.

 

Vytisknout stránku Zeptat se Přidat k oblíbeným