Registrace
Košík je prázdný

HPM TEC

Profil společnosti HPM TEC

Společnost HPM TEC, s.r.o. byla založena dne 1.9.1998 a v současné době má 45 zaměstnanců. Od svého založení působí v oblasti obchodu a služeb. Zabývá se prodejem spojovacího materiálu a službami v oblasti strojírenství. Svým současným  i budoucím zákazníkům nabízí garantovanou jakost prodeje a poskytovaných služeb. Proto zavedla v prosinci 2000 systém jakosti dle normy ISO 9001, který se udržuje a nadále rozvíjí.

Motto společnosti

"Rozvoj a prosperita naší společnosti závisí na spokojených zákaznících, kteří budou mít jistotu o stabilitě požadované kvality i o schopnosti rychlé reakce na jejich požadavky."

304

Činnosti společnosti

  • prodej spojovacího materiálu
  • služby pro strojírenství

Prodej spojovacího materiálu

HPM TEC nabízí spojovací materiál  určený především pro profesionály. Tento materiál vysoké kvality je vyráběn jak výrobci ze zemí EU, tak výrobci z třetích zemí, kteří prošli náročným výběrovým řízením. Všichni výrobci jsou držiteli ISO 9001 a tito výrobci, naši dodavatelé, musí garantovat kvalitu svých produktů. Tato kvalita je průběžně ověřována v naší zkušebně.

HPM TEC se také přímo podílí na výrobě části nabízených produktů, a je tak spolutvůrcem jejich vysoké kvality.

Nabídka spojovacího materiálu je zaměřena na firmy a řemeslníky, kteří se zabývají výrobou a montáží dřevostaveb, krovů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabídku společnosti HPM TEC ocení i výrobci a dodavatelé plastových oken a dveří. Námi dodávaný spojovací materiál prochází vstupní kontrolou kvality a můžeme tak garantovat jeho vysokou kvalitu. Prodej našich produktů u obchodních partnerů podporujeme zapůjčováním prodejních regálů a proškolením prodejního personálu. V rámci regálového servisu jsou dodávány propagační materiály a balené vzorky pro zákazníky. Zavedení našich produktů u obchodního partnera je dále možno podpořit předváděcími akcemi na prodejnách a u zákazníků. Firma HPM TEC je držitelem národní a mezinárodní ochranné známky RAPI-TEC® a národních ochranných známek RAPI-TEC vruty bez předvrtání®, UNI-TEC® a TURBO-TEC® pro výrobky vlastní řady.

 

Služby pro strojírenství

HPM TEC se také zabývá poskytováním služeb v oblastech:
  • tepelného zpracování kovů - jedná se o dominantní službu, přičemž 90 % je vyváženo do zemí EU
  • rovnání materiálu po tepelném zpracování
  • obrábění a tváření dle požadavku zákazníka

Všechny služby jsou včetně požadovaných kontrol kvality a zpracování v dohodnutých termínech, vše samozřejmě za konkurenceschopnou cenu a se zárukou kvality zpracování. Poskytování služeb je zajišťováno převážně na vlastních technologických zařízeních a dle potřeby i ve spolupráci s dodavateli, kteří prošli náročným výběrovým řízením. Způsobilost dodavatelů je ověřována zákaznickými audity - další info na www.hpmheat.eu.

Vytisknout stránku Zeptat se Přidat k oblíbeným