O nás

Více jak 1,5 mld. prodaných vrutů během 23 let

Tímto se může chlubit firma HPM TEC. Firma, která si svými kvalitními vruty získala přízeň a důvěru nemalého množství stavebních firem, tesařů, řemeslníků a kutilů.

HPM TEC vznikl v roce 1998 a jeho hlavní činností bylo kalení (tepelné zpracování kovů). Když v roce 2000 zahájil prodej spojovacího materiálu jako vedlejší činnosti, nikdo netušil, že se tato oblast stane jeho podstatou. Portfolio produktů se neustále rozšiřovalo a doplňovalo o nové, vlastní, certifikované typy vrutů. Díky sílící pozici na trhu tak v roce 2010 vznikla značka Rapi-tec - "Vruty bez předvrtání".V současnosti už je značka Rapi-tec známým pojmem a je synonymem kvality. Toho by HPM TEC nedosáhl nebýt vás, našich zákazníků. A právě na vaší spokojenosti nám záleží.

O vaše objednávky, dotazy a další požadavky se stará tým odborně proškolených obchodních zástupců, ochotných prodejkyň, precizních a rychlých skladníků a skladnic a mnoho dalších zaměstnanců, kteří tu jsou jen pro vás.

Přesvědčte se sami o kvalitě našich produktů a zařaďte se mezi naše věrné zákazníky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení